Архів за Март 2019 годa

Март 15, 2019
Виховний захід « Ми тебе не забудемо, Тарасе .»

До дня народження Т.Г.Шевченка з учнями 3 класів проведено виховний захід «Ми тебе не забудемо, Тарасе.» Діти шанують геніального українського поета , художника,борця за волю народу і завжди будуть пам,ятати його заповіти.

Март 13, 2019
Захід до Дня народження Т.Г.Шевченка

До Дня народження Т.Г.Шевченка провели святковий захiд разом з учнями початкових класiв. Сьогоднi дiтки читали вiршi Шевченка, спiвали пiснi та обговорювали презентацiю “Шевченко в сучасному мистецтвi”, а також пiдготували виставку малюнкiв до творiв Кобзаря. Велика подяка за допомогу в проведеннi свята Корольовiй О.О. та Лавишу Е.А.

Март 13, 2019
Подарунки для 8 березня

Готуємо подарунки для 8 березня  – сердечко для голок.

Март 13, 2019
Свято 8 березня

Март 13, 2019
Проект “Ми – юні волонтери”

В рамках предметного тижня з трудового навчання, учні 10 та 5 класів брали участь у проекті “Ми – юні волонтери” . Дякуємо педагогам нашої школи та одночасно членам волонтерського руху за те,що вони надихнули нас на цю діяльність. Діти отримали незрівняний досвід та вклали душу в цей проект. В рамках проекту були виготовлені та оздоблені окопні свічки та килимки для воїнів Української...

Март 05, 2019
Тиждень трудового навчання

У рамках Тижня трудового навчання у нашій школі було організовано простір майстер класів. Вчителі трудових дисциплін вчили дітей різним технікам. Дякуємо всім хто організовував та приймав участь у цьому заході.

28 queries in 0.701 seconds.