Архів за Март 2020 годa

Март 12, 2020
Коронавірусне захворювання (COVID-19): що повинні знати батьки?

Захворювання, спричинене новим коронавірусом, вперше було виявлене у Вухані, Китай, та отримало назву коронавірусного захворювання 2019 (COVID-19). «CO» означає corona (корона), «VI» – virus (вірус) та «D» – disease (захворювання). Раніше це захворювання називали «новим коронавірусом 2019 року» або 2019-nCoV. COVID-19 – це новий вірус, пов’язаний із тим же сімейством вірусів, що і гостра респіраторна вірусна інфекція...

Март 10, 2020
Проект “Подаруй квітку”

Закінчився проект “Подаруй квітку”. Учні 8-б класу  з задоволенням висаджували, поливали квіти та  спостерігали як вони ростуть. На восьме березня  діти дарували квіти своїм вчителям, бажаючи їм щастя, здоров’я, весняного настрою.

Март 10, 2020
Заходи з нагоди річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

Учні 4-А класу відвідали презентацію присвячену до дня народження видатного українського письменника Т.Г. Шевченка , а також виготовили лепбук із цікавими завданнями , ребусами , загадками .

Март 06, 2020
Святкування 8-ого березня

Сьогодні відбулося святкування 8-ого березня в нашій рідній школі. Найкращі та талановиті учні привітали усіх вчителів, мам та бабусь своїми творчими номерами, які були наповнені любов’ю та ніжністю. Усіх вітаємо зі святом та бажаємо завжди пам’ятати, що саме мама- це не тільки “перше слово”, а й “джерело любові та натхнення”.

30 queries in 0.313 seconds.