Новини

Янв 16, 2019
Щедрування в нашій школі!

Прийшли щедрувати до вашої хати. Щедрий вечiр, добрий вечiр! Тут живе господар – багатства володар. Щедрий вечiр, добрий вечiр! А його багатство – золотiї руки. Щедрий вечiр, добрий вечiр! А його потiха – хорошiї дiти. Щедрий вечiр, добрий вечiр!

Янв 10, 2019
СВЯТО НОВОГО РОКУ

Янв 05, 2019
Свято Миколая

19 грудня до діточок нашого закладу завітав Святий Миколай. Усі вихованці отримали солодкі подарунки та море вражень від казки, яку підготували учні старших класів разом з вихователями! Дітки із задоволенням приймали участь в іграх та танцях. Дякуємо усім хто організовував та приймав участь у цьому святі щастя.

Янв 05, 2019
Підготовка до свят

Учні 8-Б старанно працювали, готувалися до свята: прикрашали школу, робили поробки та подарунки і як результат – до класу завітали гості з солодкими подарунками.

Дек 25, 2018
Новорічна виставка

18 грудня відбулася Новорічна виставка ! Чудові роботи ! Всі класи молодці!

Дек 25, 2018
Тиждень безпеки

13 грудня в рамках Тижня безпеки дорожнього руху до нашого закладу завітали представники Управління патрульної поліції в Запорізькій області. Усі учні школи мали змогу познайомитися з нашою відважною поліцією та разом з ним згадати правила безпеки. Дякуємо лейтенанту поліції Биковській Інні Павлівні, лейтенанту поліції Багола Ганні Миколаївні та лейтенанту Хайрулліній Оксані Іванівні...

31 queries in 0.561 seconds.