1 Вересня...

Сен 05, 2017

Першого вересня у нашій школі відбулося справжнє свято. Надзвичайно схвильованими були всі : і школярі, і вчителі, і гості, і батьки. Але особливий настрій був у першокласників і випускників. Одні перший раз переступили поріг школи і захоплено роззиралися навколо, другі вже відчували, що недалеке прощання з цими рідними стінами, з людьми, що стали майже другими батьками. Усіх зі святом привітав директор Комунального закладу “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2″ ЗОР Нечипоренко Костянтин Сергійович. Надзвичайно цікаву концертну програму всі дивилися із захопленням.


Першого вересня у нашій школі відбулося справжнє свято. Надзвичайно схвильованими були всі : і школярі, і вчителі, і гості, і батьки. Але особливий настрій був у першокласників і випускників. Одні перший раз переступили поріг школи і захоплено роззиралися навколо, другі вже відчували, що недалеке прощання з цими рідними стінами, з людьми, що стали майже другими батьками.

Усіх зі святом привітав директор Комунального закладу “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2″ ЗОР Нечипоренко Костянтин Сергійович.

Надзвичайно цікаву концертну програму всі дивилися із захопленням.43 queries in 0.258 seconds.