День святого Миколая...

Дек 28, 2022

19 грудня ми відзначаємо день Святого Миколая. А чи були українці чемні? Звісно. А чи були українці добрі? Звісно. А чи були українці ввічливі? Звичайно. Саме до найкрасивіших, найдобріших, найвеселіших та найкращих діточок приходить Миколай з подаруночками.
Але він приходить не сам. У Миколая є чарівні помічники. Від імені «Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат 2» виражаємо велику вдячність щедрим помічникам Миколая, а саме – #благодійномуфондуСильнаіВільнаУкраїна», #ЦДЮТ Шевченківского району, ювелірній компанії #Золотийвік. Ви подарували справжнє свято, справжнє диво у такий складний для нашої країни час. Більше 130 дорослих і діточок були вимушені покинути свої оселі , свої рідні домівки і знайшли прихисток в нашій школі.
Учні нашої школи, які ще 23 лютого навчались, розв’язували задачі, виготовляли поробки, ходили коридорами , грали, розвивались ,нарешті, знову змогли завітати до стін рідного закладу. Всі вони із задоволенням насолоджувались тією казкою, яку ВИ , дорогі наші чарівники,подарували.
За кожне слово, за кожну посмішку, за кожний подарунок – ДЯКУЄМО
Ми віримо в перемогу. Ми віримо, що попереду тільки кращі часи. Ми вільні, ми сильні, ми незалежні. Україна понад усе!43 queries in 0.257 seconds.