Свято 8 березня...

Март 13, 2018

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в нашій школі відбувся святковий концерт, який подарували жіночому колективу вихованці школи. Як завжди, зал був переповнений, усі присутні насолоджувалися талантами художньої самодіяльності. Першим виступив Чудновець Андрій з піснею «Солнечная капель». Декламували вірші Тілляєв Дмитро, Величко Антон та учні 7-а класу. Своєю особливою майстерністю й емоційністю виконання глядачам до вподоби став танцювальний номер у виконанні учнів 5- а класу та запальний флешмоб Руденко Насті та Швеця Олександра. Потім звучала пісня у виконанні Полякової Насті та Агеєвої Марії. Справжнім подарунком для жінок і дівчат став виступ хлопців 9-а класу. Дуже чуттєвим був виступ вихованців початкової школи, вони співали пісню «Про маму». Цього дня на сцені лунали пісні у виконанні Кугатової Алли та неперевершених ведучих Пономаренко Анастасії та Балашової Юлії. Чудовим був виступ учнів 4-б, 8-а та 9-б класів, які подарували свій танок і гарний настрій усім присутнім.
Святкову атмосферу підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання. Так, від імені всієї сильної частини школи з вітальним словом до жінок звернувся директор Нечипоренко Костянтин Сергійович.
Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.
Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!43 queries in 0.250 seconds.