Шановні колеги, друзі та просто небайдужі та активні люди!...

Дек 11, 2019

Шановні колеги, друзі та просто небайдужі та активні люди, хочу звернутися до вас усіх за допомогою. У нашому місті, у той час, як лунають дуже красиві лозунги, про захист прав дітей може статися непоправне, одним лише рішенням, Запорізька обласна Рада, може зламати долі 189 дітей – вихованців #комунального закладу “Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату # 2″. В цьому інтернаті навчаються діти особливих категорій, переважна більшість дітей має обмеження фізичних можливостей, для цих діток дуже важлива та атмосфера у якій вони перебувають, той педагогічний колектив до якого вони звикли та якому відкрились, той підхід, який змогли знайти до них їхні вихователі та педагоги, уявімо лише собі, який стрес отримає така дитина, якщо її вирвати зі звичного та улюбленого нею середовища і перевести в іншу школу – інтернат, де навчаються інші чужі для них діти, інший чужий для них колектив та навіть інші стіни, цього закладу. Навіть ми, дорослі, без фізичних вад, потрапляючи на нове місце роботи чи просто в чуже оточення, відчуваємо певний дискомфорт та психологічне навантаження, а що говорити про дітей із фізичними та психологічними вадами? Однак, очевидно чиновників нашої обласної Ради психологічний стан і подальша доля цих діток, їх батьків, я вже не говорю про трудовий колектив інтернату, який фактично залишиться без роботи, мало турбує. Їх більше турбує, економія всього 7-ми мільйонів грн. на рік, які вони виділяють на цей інтернат, очевидно є більш важливі потреби, на які потрібно витратити ці кошти, ніж потреби дітей, яких доля й без того обділила найголовнішим – здоров’ям.
Тому колектив інтернату разом із батьками був змушений звернутися за допомогою до народного депутата України Сергей Штепа, саме в такий спосіб ми і дізнались про цю кричущу проблему. Станом на сьогоднішній день ми докладаємо усіх зусиль, щоб закриття цього закладу не сталося, але поки бюрократична писанина запрацює, на сесії обласної ради вже 12.12.2019р. може статися непоправне. Так, зараз дане питання виключили із порядку денного і запевнили нас, що дане питання 12.12.19. розглядатися не буде, але ми усі добре знаємо, що ніщо не позбавляє можливості, більшістю голосів, включити його до порядку денного і проголосувати за це ганебне та навіть злочинне рішення, ми, звичайно, тримаємо це питання на контролі, як і депутати від заводу “Мотор Січ”, за що їм також велика подяка та шана.
Тому, від імені народного депутата Сергія Штепи та всієї його команди, від #ГПО “Егіда-Запоріжжя”, членом якої я також являюсь та просто від себе особисто як від мами двох діток, я звертаюсь до тих, кому небайдужі долі інших дітей, до вас усіх, прийдіть будь ласка, під стіни #Запорізької обласної Ради 12.12.2019 р. перед початком сесії, а саме на 10.30 год., та не дайте депутатам можливості зробити непоправне!!!
Хочу добавити, що ні я особисто, ні наша команда ніколи не вдається до мітингів та протестів, ми діємо виключно у правовому полі, шляхом переговорів та відповідних звернень, але в даному випадку питання стосуються дітей, а діти – це святе!!!!!

Адвокат Ольга Зелинская42 queries in 0.265 seconds.