Пам’ятні дзвони Чорнобиля...

Май 04, 2018

32 років тому – 26 квітня 1986 року – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
26 квітня у актовій залі нашого закладу було проведено вечір-реквієм «Пам’ятні дзвони Чорнобиля». Метою заходу було познайомити учнів з однією із трагічних сторінок України; вшанувати пам’ять трагічно загиблих під час ліквідації наслідків аварії, жертв чорнобильської катастрофи; розкрити наслідки трагедії, щоб запобігти подібному лиху; допомогти учням визначити для себе моральні і ціннісні пріоритети.
Діти всієї школи взяли учать у виставці малюнків присвячених Дню пам’яті трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.
Бібліотекар Пономаренко А.Г. у шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку, присвячену 32-ти річчю Чорнобильської катастрофи.
Також у цей день було проведено навчання з безпеки життєдіяльності до Дня охорони праці який відзначається 28 квітня.43 queries in 0.243 seconds.