Декада предметів суспільно-гуманітарного циклу...

Май 04, 2018

З метою активізації школярів та зацікавлення їх навчальними предметами, розвитку пізнавальних інтересів, продуктивного творчого мислення, стимулювання самостійності та ініціативи, сприяння самовираженню учнів з 16 по 23 березня 2018 року у школі було проведено декаду предметів суспільно-гуманітарного циклу.
Відповідно до плану декада розпочалась організаційною лінійкою, на якій учнів було ознайомлено із запланованими заходами та терміном їх проведення.
16 березня під керівництвом вчителя біології Стремоухової О.Г. стартував екологічний проект «Сортуй заради майбутнього». Його мета – навчити підростаюче покоління правильно збирати і сортувати відходи.
Оксана Григорівна за допомогою мультимедійних засобів та вражаючих прикладів екологічної ситуації в світі розповіла учням про шкідливі наслідки бездумного засмічення довкілля. Потім запропонувала всім долучитися до цього проекту в рамках школи.
Шкільний проект проходив у декілька етапів: старт (отримання інформації та завдань), майстер клас (безпосереднє збирання та сортування сміття), підведення підсумків.
Результати проведення екологічного проекту:
1 місце – 6-Б клас
2 місце – 7-Б клас
3 місце – 8-А клас
19 березня Гілевич В.В. проводила конкурс авторських кросвордів, переможцем якого став Волков Андрій, учень 5-А класу.
Також 19 березня відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший» для учнів 5-7 класів, яку підготували і провели Кисла Н.М. і Гілевич В.В. – вчителі української мови та літератури, Уфімцева Л.Г., вчитель зарубіжної літератури та Гиря Н.П., яка викладає основи здоров’я.
Гра складалась з трьох турів:
1 тур – тестування на комп’ютерах (13 учнів).
За результатами 1 туру було визначено 6 учасників, які пройшли до 2 туру.
Учні відповідали на запитання за однією із шести вибраних категорій: природознавство, українська мова, українська література, зарубіжна література, основи здоров’я, загальні питання.
За результатами 2 туру до третього пройшло 3 учасника. Переможцем гри став учень 5-А класу Чудновець Андрій.
20 березня вчитель історії та правознавства Коваль К.С. провела брейн-ринг «Його величність закон» серед учнів 5-7 і 8-9 класів. Метою його проведення було зацікавлення предметом «Основи правових знань» та вивчення законів України. Команди правознавців дипломатів і юристів змагалися в різних конкурсах, зокрема, «Розвідка боєм», вирішення ситуативних правових задач, конкурс капітанів.
Переможцями стали команди 6-А і 8-А класів.
Вчителі математики: Ковган Т.М., Фон-Отто М.В., Фурманов С.В., Шепель О.В. провели олімпіаду 20 березня і математичні перегони 21 березня.
Гра-змагання мала на меті узагальнити і систематизувати знання учнів з математики та геометрії, формувати вміння застосовувати свої знання під час розв’язання завдань.
Команди, що змагалися, повинні були продемонструвати свої реальні знання «тут і зараз», працювати злагоджено, динамічно, продуктивно і разом для того, щоб перемогти. Змагання вийшло напруженим як інтелектуально, так і емоційно.
Звичайно, були переможці та переможені. Але смачний пиріг примирив усіх учасників.
22 березня Рогожина А.О. провела англомовний квест «Пошуки піратських скарбів». Діти мали змогу не тільки перевірити знання з англійської мови, а уявити себе справжніми піратами – шукачами скарбів.
На завершення декади предметів суспільно-гуманітарного циклу було проведено підсумкову лінійку, де кожен активний учасник отримав свою нагороду: грамоту та солодощі.44 queries in 0.263 seconds.