Про нас...

Наш заклад освіти за всю 65-ти річну історію існування мав різні назви і переживав різні періоди життя. Народився в 1956 році і розпочав роботу як загальноосвітня восьмирічна школа-інтернат №2. Через 13 років з вересня 1969 продовжив працювати як допоміжнашкола-інтернат № 2.З 2001 по 2009 рік надавав освітні послуги в якості спеціальної школи-інтернату № 2 для дітей із вадами розумового розвитку.А з вересня 2010 року був перейменований та існує до сьогоднішнього дня як комунальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» Запорізької обласної ради.Та як би не змінювались назви, завжди незмінними залишались внутрішній затишок, креативність, самовідданість та професійність колективу, прагнення кожного працівника надати дітям тільки найкраще – знання, піклування, догляд, допомогу.
Щоб переглянути відео, перейдіть за посиланням:
Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2

В нашому закладі здобувають освіту діти з порушеннями інтелектуального розвитку та з розладами спектру аутизму.Всього у 17 класах навчаються 177 здобувачів освіти.
Навчально-виховний процес здійснюють 70 педагогічних працівників.
Головною метою нашого закладу є забезпечення ефективної співпраці працівників школи, педагогів, батьків задля покращення результатів навчання дітей і підготовки їх до самостійного життя. Створюються всі умови для того, щоб діти відчували себе щасливими, якісно навчалися, відпочивали і вчилися адаптуватися у соціальному середовищі.
Навчально-матеріальна база відповідає сучасним вимогам та забезпечує ефективність освітньої діяльності закладу.
На території школи розташований дитячий ігровий майданчик з яскравими гірками.Навчальні приміщення облаштованіусім необхідним шкільним приладдям. Кабінети забезпечені технічними засобами для навчання та необхідним корекційним обладнанням. Функціонують два комп’ютерних класи з сучасною технікою: 19 ноутбуків, 9 комп’ютерів, дві інтерактивні дошки.В кабінеті психологічної служби активно використовується комп’ютерна програма «МультиКідз».
Належна увага приділяється фізичному розвитку та здоров’ю дітей: спортивна зала загальною площею 190 кв.м.,кабінет лікувальної фізкультури, оснащений відповідними тренажерамидля подолання фізичних вад вихованців.В їдальні, розрахованої на 95 місць,організовано 5-разове харчування, збалансоване відповідно до вікових норм. Для нічного та денного відпочинку дітей облаштовані затишні спальні приміщення.
В медичному блоці є сучасно обладнаний ізолятор на дві палати, кабінет лікаря, масажний кабінет з відповідним обладнаннямдля надання реабілітаційних послуг.
В сучасно облаштованому кабінеті ритміки проходять заняття, що сприяють розвитку вестибулярного апарату, психічному оздоровленню учнів та формують правильну поставу.
Значно покращився стан матеріально-технічної бази кабінетулогопеда. На заняттях з розвитку мовлення багато уваги приділяється розвитку дрібної моторики, використовується навчальна комп’ютерна програма «Видима мова».
З метою створення умов для розвитку індивідуальних можливостей та творчих здібностей дітей в школі організовано роботу п’яти гуртків різних напрямків.
Трудове виховання – один із видів корекційної роботи з дітьми, які мають порушення інтелектуального розвитку. На належному рівні обладнанні три майстерні: столярна, швейна, штукатурно-малярна та два кабінети з трудового навчання, в яких учні залюбки набувають практичних трудових навичок.На пришкільній ділянці діти мають можливість доглядати за зеленими насадженнями і вчитися турботливо ставитися до довкілля.
В нашому закладі працює команда енергійних, творчих, креативних людей, що люблять свою справу.З часом колектив набував змін, але кожний працівник залишав вагомий внесок в розвиток школи.
Директорами нашого освітнього закладу свого часу були: Фурманов Олександр Моісейович -перший директор, Мациєнко Володимир Борисович, Бражевский Петр Лук’янович, Цикало Василь Іванович, Онищенко Олександр Олександрович і Зеленський Віктор Олексійович – людина, яка віддавала школі всі свої сили, розум, енергію та любов протягом 28 років. Діючий керівник закладу, що сприяє подальшому розвитку – директор Нечипоренко Костянтин Сергійович.


Еще с сайта
33 queries in 0.285 seconds.